![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Ramar / Ram 5886720
*
nr 588 6720
Ram
Rödluvan, mahogny, 45x35
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juni 2009
kl 17:51:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/6 20:03:43
1
100 kr
15/6 10:53:16
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mahogny ram ramar rödluvan trä
-
5277 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:39
-
5082 Apoteksburkar
3 st. Höjd: 14-17cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55
-
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:28
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:07
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:57
*
Ram
nr 588 6720
Ram
Rödluvan, mahogny, 45x35
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 juni 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/6 20:03:43 | 1 | 100 kr |
15/6 10:53:16 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mahogny ram ramar rödluvan trä
-
5277 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:39 -
5082 Apoteksburkar
3 st. Höjd: 14-17cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:55 -
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:17
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:28 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:07 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 20:57